Екскурсії по Закарпаттю

Основа нашої філософії - це пристрасть до пригод та відкриттів. Ми пропонуємо Вам різноманітні форми турів та робимо маршрути, які залишать приємні враження у Ваших спогадах.
Приєднуйтесь до групи або зв'яжіться з нами для розробленння індивідуальної подорожі

Прокат

Хто побував у нас один раз, той ще хоче повернутися!

Катання на лижах та санчатах

На околиці с. Поляна розташовано урочище «Ведмеже», де знаходиться бугельний гірськолижний підйомник. Це новий сучасний підйомник з усією необхідною інфраструктурою для катання, роздягальнею, медпунктом, рестораном, обладнаною стоянкою автомобілів. Тут Ви зможете знайти все – від прокату лиж та санок і послуг інструктора до катання на снігоходах. На трасі є освітлення, снігові гармати (які гарантують снігове покриття при температурі до + 8Со), два ратраки.
Відпочинок взимку подарує Вам неймовірні враження, вилікує душу від осінньої депресії і зміцнить імунітет!
Прокат квадроциклів
Повнопривідні, чотириколісні, всюдихідні "коні" дадуть Вам відповідну дозу адреналіну. Ви зможете поринути у красу карпатських доріг та бездоріжжя.
Прокат велосипедів
На любителів спокійної міської чи лісової прогулянки очікують швидкісні та гірські велосипеди. Організуйте з друзями прогулянку по мальовничим місцевим горам.
Прокат катамаранів
Насолодіться спокоєм гірського озера та навколишньої природи
Відгуки
Наші дорогі гості
діляться своїми враженнями.
У Вас теж є що розповісти? Залишіть відгук 😉
Это было мое третья путешествие на лыжах. Я профессионально катаюсь и много уже где была. Но в этой команде понравилось больше всего! Не могу дождаться следующего тура.
Женя Вербова
Спасибо вам, команда! Вы создаете мои лучшие приключения. Больше всего мне нравится то, что мы посещаем такие места, о которых больше никто не знает, а, возможно, там и не ступала нога человека.
Лара Томильченко
Мне и моей семье очень нравится бывать на природе. Вас мы любим за возможность выбрать интересный тур, который подойдет всей семье – и детям, и нашим родителям.
Анна Монц
Вау! Это было что-то абсолютно новое и непредсказуемое в моей жизни! Здесь
настоящая фабрика приключений.
Дмитрий Навальцев
Made on
Tilda