Фотогалерея готелю

Завдання готелю - зробити відпочинок клієнта максимально комфортним!
Ми розповідаємо про красиві історії в проектах наших клієнтів
Готель: прийомна зала
Пірнайте в атмосферу нашого готелю!
Номер - Мансарда
А чому б і ні?

Номер - Напівлюкс
О! Це для мене!

Номер - Люкс
Я сюди хочу!

Номер - Апартамент
Сюди точні всі помістимось!

Чудове місце для прогулянки
Незважаючи на те, що курорт оповитий лісом, розташований далеко від траси, шуму і бруду великого міста, тут є всі умови для комфортного і різноманітного відпочинку.
На відстані 100 м від корпусів Сонячної Поляни – озеро для рибного лову і парк для неспішних прогулянок. Поруч ліс, де знайдуть розвагу для душі шанувальники грибів.

Спосіб подачі послуги відображає наш сервіс

Тим, хто віддає перевагу активному відпочинку, ми пропонуємо на прокат гірські велосипеди і квардрацикли, тенісні ракетки та бадмінтон. Увечері можна відвідати більярдний клуб, ресторан, кінотеатр або дискотеку. Обов’язково радимо спробувати ароматну свіжозварену каву в одній із ближніх кав’ярень.

На територію санаторію є магазини, сувенірні кіоски та невеличкий базар для тих, хто любить купляти корисні домашні продукти.

Поблизу корпусів Сонячної Поляни проходить маршрут теренкуру, рекомендований лікарями як оздоровча процедура або ж для приємного проведення часу.

До послуг відпочивальників курорту Сонячна Поляна – паркування, настільний теніс, спортивні тренажери.

На території поблизу корпусу – відкритий басейн, тенісні корти, футбольне та волейбольне поле.

Навколо комплексу – ліс, неспішні й розмірені пішохідні прогулянки яким допоможуть Вам насолодитися його красою, відчути атмосферу і ритм його життя, а також відвідати незабутню Поляну Любові

Made on
Tilda