Інфраструктура

sun-dolКурорт Поляна, на якому знаходиться санаторний комплекс Сонячна Поляна, – бальнеологічний, де лікування проходить здебільшого мінеральною водою, кліматом і гірською місцевістю.

Незважаючи на те, що курорт оповитий лісом, розташований далеко від траси, шуму і бруду великого міста, тут є всі умови для комфортного і різноманітного відпочинку.

На відстані 100 м від корпусів Сонячної Поляни – озеро для рибного лову і парк для неспішних прогулянок. Поруч ліс, де знайдуть розвагу для душі шанувальники грибів.

Тим, хто віддає перевагу активному відпочинку, ми пропонуємо на прокат гірські велосипеди і квардрацикли, тенісні ракетки та бадмінтон. Увечері можна відвідати більярдний клуб, ресторан, кінотеатр або дискотеку. Обов’язково радимо спробувати ароматну свіжозварену каву в одній із ближніх кав’ярень.

На територію санаторію є магазини, сувенірні кіоски та невеличкий базар для тих, хто любить купляти корисні домашні продукти.

Поблизу корпусів Сонячної Поляни проходить маршрут теренкуру, рекомендований лікарями як оздоровча процедура або ж для приємного проведення часу.

До послуг відпочивальників курорту Сонячна Поляна – паркування, настільний теніс, спортивні тренажери.

На території поблизу корпусу – відкритий басейн, тенісні корти, футбольне та волейбольне поле.

Навколо комплексу – ліс, неспішні й розмірені пішохідні прогулянки яким допоможуть Вам насолодитися його красою, відчути атмосферу і ритм його життя, а також відвідати незабутню Поляну Любові.

Кожен знайде тут розвагу до душі!