Екскурсії

Мукачівський замок
Palanok2

У південно-західній частині Мукачевого, в передмісті Паланок, стоїть самотній пагорб – Замкова гора, увінчаний вежами колись могутнього і славного середньовічного замку.
Багато побачив на своєму віку Мукачівський замок. Про мужність і непохитний дух жителів замку ще в XVIIстолітті з повагою говорили в столицях найбільших держав Європи. За володіння ним сперечалися князі й королі. Набув він і сумної популярності найсуворішої в’язниці Австрійської імперії.
А сьогодні, перетворений на архітектурно-історичну пам’ятку, замок над Латорицею символізує високу моральність і талант свого народу, багатство його історії і культури.

Форельні господарстваfish
Ви маєте чудову можливість порибалити на споконвіку закарпатську рибу – форель. А потім, за бажання, Вам її зажарять на мангалі в одній із колиб на території і подадуть з ароматним закарпатським вином і печеною картоплею. Це задоволення як для рибалки, так і для гурмана. Снасті й усе необхідне видають на місці.

Термальні води в Берегові
Termo

Одним із чудес Берегівського краю є термальні мінеральні джерела, які мають цілющі властивості й здатні зцілити від 86 відомих захворювань.Термальні джерела в Берегові – це великий басейн просто неба, температура води в якому +34 градуси. Хто може відмовити собі в задоволенні викупатися в теплій воді термальних джерел під відкритим небом, особливо взимку?!

Ужгородський замок
UNG
У нижній течії гірської річки Уж, яка звивається красивою долиною, по обох берегах розкинулося старовинне місто Ужгород, історія якого налічує більше тисячі років. Упродовж цього періоду вартовим його є древній замок, комплекс якого розміщений на одному з пагорбів на правому березі річки. З археологічних розкопок можна судити, що споруда належить до середини ХІІІ ст. Про це є і документальні свідчення. Нині в замку розміщено Закарпатський краєзнавчий музей, де зібрано багатий матеріал археологічних розкопок, які ведуться в краї з другої половини ХІХ століття.

Водопад Шипіт
Shipot.2

Шипіт вважається одним із найкрасивіших водоспадів у Закарпатті. Вода у ньому спадає численними мальовничими каскадами, зачаровуючи погляди туристів. Свій початок струмок бере на високих Боржавських полонинах. Навесні, завдяки талим водам, водоспад особливо гарний. Загальна висота – 14 м. Ще однією особливістю водоспаду є те, що біля нього раз на рік збираються представники різних країн, щоб взяти участь у фестивалі хіпі, який проводять із 1993 року. Тут проходять й інші громадські заходи, зокрема День дітей, конкурс краси «Міс Шипіт» і найграндіозніша подія – святкування Івана Купала.

Долина нарцисів
Dolina2

Єдине місце в Україні й СНД, де зустрічаються природні зарості нарциса вузьколистого. Подібні зарості, але меншої площі, залишилися в небагатьох місцях – Альпах, Румунії, деяких Балканських країнах. Видовище масового цвітіння рослини в квітні-травні залишає у туристів незабутні враження.

Винні погреби
Vino2
Закарпатська область є визнаним центром виноробства. Слід зазначити, що закарпатські вина за своїми смаковими якостями не поступаються кращим європейським марочним аналогам. Якість закарпатських вин можна оцінити, відвідавши екскурсію винними погребами Виноградова – найдавнішого виноробного міста зі старими звичаями і прекрасними пам’ятниками архітектури. Тут Вам запропонують продегустувати різні сорти вин із різними термінами витримки.

Озеро Синевир
Sinevir.2
Народження національного природного парку «Синевир» пов’язане з унікальним за своєю красою гірським озером. Синевир – найбільше та одне з найкрасивіших гірських озер Карпат. Вода в озері настільки чиста, що можна побачити дно. У 1989 р. на місці озера створений Національний парк «Синевир». Приїхавши сюди, Ви потрапите в куточок незайманої природи, побачите красу високих струнких буків, яким вже кілька століть. Тут можна зустріти багато видів рідкісних тварин, а також побачити близько 90 видів рідкісних і зникаючих рослин, занесених до Червоної книги.

Будапешт-Віденьviene
У відпочиваючих санаторію «Сонячна Поляна» є прекрасна можливість відвідати одні з найкращих міст Європи – Будапешт і Відень. Дводенна насичена екскурсія дозволить у короткі терміни познайомитися з чудовою архітектурою та історією цих міст. Будапешт визнаний одним із найкрасивіших міст світу. Саме тут знаходиться найбільший парламент у Європі, найбільша діюча синагога, перша підземна дорога на континенті. У цьому місті поруч один із одним розміщені укріплення і останки будівель періоду Римської Імперії, якими користуються й сьогодні, турецькі лазні, пам’ятки стилю готики, бароко і низка надзвичайно гарних пам’яток архітектури інших періодів. Будапешт заслужив назву «Королеви Дунаю», адже немає в світі ще однієї столиці із майже ста джерелами термальної води. Приємне поєднання різних стилів архітектури і шедеврів, місто кав’ярень, водних басейнів, купалень, гастрономії і культури в поєднанні з гостинністю залишає незабутнє враження у гостей міста. Відень – місто розкішних палаців і величних площ, мальовничих вуличок і численних скверів. Це стародавнє місто з гучним іменем, яке пробуджує мрії. Столиця на Дунаї є сумішшю старовини, сучасності й високого мистецтва. Це місто художників і цінителів мистецтва, місто вальсів, старовинної та самобутньої архітектури. У Вас залишаться незабутні враження від цієї екскурсії. Усю цікаву інформацію Ви зможете отримати у адміністратора санаторію під час бронювання номера за тел. (03133) 3-53-19.